Návod na registráciu nového klienta

Blog > Článok

Ako už z nadpisu vyplýva, v nasledujúcom článku sa dozviete užitočné informácie, ktoré Vám pomôžu s registráciou na našom webe. Vďaka jednotlivým krokom bude registrácia hračka naozaj pre každého. Neváhajte a pridajte sa k nám!

 

  1. Navštívte webovú stánku

V pravom hornom rohu stránky sa nachádza šedá ikonka panáčika. Prejdite na ňu kurzorom a zvoľte možnosť registrácia. Následne sa Vám otvorí registračný formulár.

  1. Registrácia

Prvým krokom vo formulári je „REGISTRÁCIA“. Volíte z dvoch možností podľa toho, či ste individuálny klient (máte záujem o využívanie našich služieb vo Vašej domácnosti), či firemný klient (máte záujem o využívanie našich služieb vo Vašej firme). Následne kliknite na tlačidlo „ĎALŠÍ KROK“.

  1. Registračný formulár

V druhom kroku formuláru vypíšte buď Vaše osobné údaje (v prípade, že ste individuálny klient) alebo firemné údaje (v prípade, že ste firemný klient). Po vypísaní opäť kliknite na tlačidlo „ĎALŠÍ KROK“.

  1. Výber účastníckeho čísla a služby

Najprv zvoľte službu, o ktorú máte záujem. Máte na výber z dvoch možností, a to:

  • Účastnícke číslo a VoIP

alebo

  • Virtuálna pobočková ústredňa CPBX.

Ďalej si vyberáte konkrétne účastnícke číslo. Predvoľba je vopred preddefinovaná podľa kraja, ktorý ste volili v kroku č. 3. Číslo si vyberáte z aktuálnych dostupných voľných možností. Keď ste s výberom spokojní, kliknite na tlačidlo „ĎALŠÍ KROK“.

  1. Rekapitulácia

Posledným krokom je rekapitulácia. Dôkladne si skontrolujte údaje, ktoré ste vyplnili. Ak je všetko správne, kliknite na tlačidlo „ODOSLAŤ“.

HOTOVO!

Gratulujeme Vám k úspešnej registrácií a aj k pripojeniu sa k Optimal Call!

This content will appear inside a popup…