Novinka roku 2021

Blog > Článok

Pravdepodobne nám všetkým priniesol Nový rok nové skúsenosti v súvislosti s COVID-19. Ten postihol nejakým spôsobom všetkých ľudí i firmy a Optimal Call nebol výnimkou. Našťastie vďaka nášmu cloudovému riešeniu sme mohli bez problémov zo dňa na deň prejsť na homeoffice riešenie a naďalej poskytovať všetky služby tak, ako sú naši zákazníci zvyknutí, vrátane technickej podpory. Nutnosť homeoffice prevádzky spoznali aj stovky firiem v SR a desiatky z nich sa preto rozhodli využiť VoIP technológiu a naše služby.

 

Optimal Call neustále rastie!

S rastúcim portfóliom zákazníkov rastú aj požiadavky na funkcionality systému CPBX . Týmto ďakujeme existujúcim aj potenciálnym zákazníkom za spätnú väzbu, ktorá nám pomáha ďalej sa zdokonaľovať.

S rastúcim počtom zákazníkov sme sa preto rozhodli, presadiť sa aj na Českom trhu. V priebehu tohto roka sa naše služby posunú za hranice našej krajiny. Práve na českom trhu sa postupne dostáva Optimal Call do povedomia tunajších zákazníkov a to pre nás predstavuje výzvu byť ešte lepší ako doteraz.This content will appear inside a popup…