Buďte produktívni s VoIP

Blog > Článok

 

 

Každá firma má svoje komunikačné potreby, ktoré sú kľúčom k úspechu v akejkoľvek oblasti priemyslu. Na začiatku bolo VoIP populárnym ako lacná alternatíva hlasového volania, neskôr sa stalo omnoho viac. Telefónna služba VoIP nestojí veľa a dokonca ide o vyspelejší systém v porovnaní s tradičnými podnikovými nástrojmi.

 

Integrácia s podnikovými nástrojmi tretích strán

Väčšina organizácií používa viac ako jednu aplikáciu alebo podnikový systém na rôzne účely. Integrácia telefónov s nástrojmi tretích strán je pre zamestnancov cennou pomocou. Najbežnejším typom integrácie je spojenie telefónov so softvérom CRM alebo aplikáciami kontaktného centra. Predajcovia môžu volať klientom z aplikácie CRM bez toho, aby museli prepínať zariadenia. Podobne môžete automaticky zaznamenávať všetky podrobnosti, ako je trvanie hovoru alebo údaje o dátume a čase, bez manuálneho zásahu.

Rovnaký princíp platí pre kontaktné centrá, agentov zákazníckeho servisu a tímy technickej podpory. Keď frustrovaný klient zavolá na vašu linku podpory s problémom, posledná vec, ktorú chcete urobiť, je ešte viac situáciu zhoršiť. Presne to sa však stane, keď zákazníkov vaši agenti stopnú, pretože sa dostali k nesprávnej osobe alebo ich niekoľkokrát prepnú pred vyriešením problému. Integráciou telefónov s podnikovým softvérom sa vaši zamestnanci stanú produktívnejšími a môžu vyriešiť problémy v kratšom čase.

Toto je len niekoľko spôsobov, ako môže VoIP vyriešiť problémy s produktivitou v akomkoľvek podniku. A je to len začiatok. Systémy VoIP slúžia ako základ jednotných komunikačných balíkov, čo je často ďalším krokom pre organizácie. Keďže inovácie v tomto odvetví pokračujú, nedá sa povedať, čím bude VoIP disponovať v budúcnosti. Faktom je, že mnoho krajín podniká kroky na odstránenie starých sietí s medenými káblami, cesta vpred je teda jasná. VoIP systém je nastavený na to, aby sa stal obľúbeným riešením pre podnikové hovory a zároveň zvyšoval produktivitu!

 

 

Vysokokvalitný hlas

Zlá kvalita hlasu možno môže byť akceptovateľná v súkromnej komunikácii. Avšak žiadny podnik nemôže dúfať, že prežije so systémom, ktorý ukončuje hovory alebo núti používateľov kričať, aby ich bolo počuť na opačnom konci. Nedostatok kvalitného zvuku bol jedným z prekážok brániacich hromadnému prijatiu VoIP pri jeho prvom uvedení na trh. Našťastie, zlepšenia technológie viedli k tomu, že VoIP volania prekonali aj tradičné pevné linky.

Kvalita hlasu ide ruka v ruke so spoľahlivosťou. Ako môže akákoľvek firma dúfať, že budú efektívne komunikovať, keď zamestnanci váhajú volať pre skúsenosti so zlou kvalitou hlasu? VoIP služby od Optimal Call môžu zvýšiť produktivitu skokmi cez hranice. Keďže sú internetové hovory lacnejšie, nie je potrebné každý mesiac obmedzovať zamestnancov na určitý počet pretelefonovaných minút. Nemusíte obmedzovať medzinárodné hovory ani odchádzajúce hovory zákazníkom.

 

This content will appear inside a popup…