Prípadová štúdia Ústredná knižnica SAV

Prípadové štúdie

Klienta sme oslovili s ponukou modernizácie telefónnych služieb. Pôvodne mali veľmi zastaralú infraštruktúru, ktorá nefungovala správne. V rámci jednej pobočky nemali možnosť prepájať hovory, čitatelia sa nemohli dovolať a zariadenia boli nemoderné.

Po dôkladnej analýze sme klientovi navrhli nasledujúce možnosti:

Cloudová telefónna ústredňa - vďaka našej ústredni sme dokázali klientovi prepojiť niekoľko pobočiek na rôznych miestach spolu s ich centrálou. Doteraz medzi jednotlivými pobočkami volali cez mobily alebo cez nesprávne fungujúce pevné linky. Odteraz si volajú medzi pobočkami neobmedzene a úplne bezplatne.
Dodanie VoIP telefónov - sme poskytovateľom špičkových VoIP zariadení, ktoré pomáhajú našim klientom zefektívniť komunikáciu, či už so zákazníkmi, či už v rámci firmy. Klientovi sme poskytli bezdrôtové zariadenia, ktoré využíva viacero osôb v rámci kancelárie, ako aj stolné telefóny, ktoré sú k dispozícii pre jednotlivcov. Dodali sme zariadenia značky SNOM a Yealink v rôznych kategóriách.
Nastavenie klapiek a zobrazovanie čísel - klientovi sme vymysleli a nastavili kompletne celé číslovanie klapiek. Pomocou jednotlivých klapiek je možné prepájať prichádzajúce hovory, ako aj volať s kolegami. Navyše pri uskutočnení odchádzajúceho hovoru sme nastavili rôzne zobrazované čísla tak, aby sa pri spätnom hovore zákazník dovolal priamo k osobe, ktorá ho kontaktovala.
Neobmedzené volania - pomocou neobmedzených volaní na území SR + ČR sa náš zákazník môže spojiť s kýmkoľvek. Klient už nemusí riešiť pretelefonované minúty a je v kontakte so svojimi zákazníkmi kedykoľvek to potrebuje. Ideálne riešenie pre všetky spoločnosti a call centrá, u ktorých je pravdepodobnosť vyššieho objemu pretelefonovaných minút.
Prenos telefónnych čísel - klient už mal niekoľko telefónnych čísel, ktoré boli všeobecne známe. Preto nebolo potrebné zriaďovať nové čísla. V našej spoločnosti sme zabezpečili bezplatný prenos všetkých telefónnych čísel klienta od pôvodného operátora k nám.

Ďalšie prípadové štúdie

Eko Energy Projekty s. r. o.

Spoločnosť Eko Energy Projekty nás požiadala o komplexné zabezpečenie hlasových služieb a ústredne pre ich nové call centrum.
Čítajte viac

Error s. r. o.

Spoločnosť Error s. r. o. bola začínajúcou spoločnosťou v oblasti servisu mobilných telefónov a predaja príslušenstva. Na svoje podnikanie…
Čítajte viac

This content will appear inside a popup…